top of page

Předali jsme speciální lůžko do domova důchodců

Dne 9.11. jsme předali do Domova důchodců Novovysočanská speciální postel, která ulehčí život jedné obyvatelce domova. Paní Eva má nyní pohodlí, které si na sklonku jejího života zaslouží.Jan Daneš a paní ředitelka Michaela Žáčková


Když jsme přesně před rokem otevírali naše vysněné unikátní zábavní centrum FUTURENTO s tématem apokalypsy, které jsme si postavili od základů a dali do něj úplně vše, netušili jsme, jak moc náš claim "hra o budoucnost“ bude reálný.

I přes nelehkou situaci jsme se rozhodli představit kampaň, která není jen o nás, ale i o seniorech.

Ve spolupráci s našimi partnery a pod záštitou starosty Prahy 9, jsme spustili unikátní prodej voucherů s platností 12 měsíců pro jednotlivce i firmy. Za vybrané prostředky jsme zakoupili speciální lůžko, které zpříjemní život paní Evě. Více o kampani na COVID-2088.

Paní Eva žije v Domově seniorů. Měla tu smůlu, jako dalších 9 klientů, že měla k dispozici pouze mechanicky polohovatelnou postel. Paní Evě se

těžko vstávalo, potřebovala občas podepřít hlavu, či zvednout nohy, ale to na své staré posteli nedokázala. Nyní již leží na speciální posteli a žije spokojeně v Domově seniorů Novovysočanská.


Hlavně díky Vám jsme mohli pomoct. Děkujeme.

"Pomoz jednomu, pomůžeš všem." #Fdobro

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page